Team

Het team van Repair&Share

Maak kennis met het team:

Inez Louwagie

Coördinator & projectcoördinator – inez@repairshare.be

Rosalie Heens

Projectcoördinator & campagnes – rosalie@repairshare.be

Aline Maigret

Projectcoördinator Sharepair & beleidswerk – aline@repairshare.be

Ellen De Craemer

Projectcoördinator Repair zkt Hub – ellen@repairshare.be

Kim Baert

Medewerker communicatie & projecten – kim@repairshare.be

Jo Helsen

Projectcoördinator Deel IT – jo@repairshare.be

Maarten Depypere

IT-ondersteuning deelinitiatieven (freelance)

 

Partner De Transformisten

Repair&Share werkt nauw samen met De Transformisten vzw. De medewerkers vormen één hecht team. Dit zijn de medewerkers van De Transformisten:

Inez Louwagie

Coördinator – inez@detransformisten.be

Eva van Velzen

Projectmanager (Babytheek, Burgerschool…) – eva@detransformisten.be

Wendy Heymans

Administratie en financiën – wendy@detransformisten.be

> Wendy gaat er zes maanden tussenuit vanaf 11 mei 2022. Margot Vanhecke houdt de boel recht tijdens Wendy’s afwezigheid. – margot@detransformisten.be

Caroline Van Peteghem

Communicatie en pers – caroline@detransformisten.be

Lieven D’hont

Projectmanager (Op Wielekes) – freelance

 

Raad van Bestuur

Karen Schilders (onafhankelijk) – voorzitter

Olivier De Cock (onafhankelijk)

Lotje De Ridder (onafhankelijk)

Meron Knikman (onafhankelijk)

Jasmin Lauwaert (onafhankelijk)

Gert Linthout (lidorganisatie Mic mac Minuscule)

Veva Roesems Veva (onafhankelijk)

Steven Rommel (onafhankelijk)

Emmanuel Steyaert (bestuurder lidorganisatie LETS vlaanderen)

Arne Stoffels (lidorgansiatie Taxistop)

Joren Verschaeve (lidorganisatie Herwin)

Zij vormen het bestuur van de Personele Unie Repair&Share en De Transformisten