Team

Het team van Repair&Share vzw en De Transformisten vzw

Repair&Share werkt nauw samen met De Transformisten vzw. De medewerkers vormen één hecht team. Dit zijn de medewerkers:

 

Inez Louwagie

Coördinator & projectcoördinator – inez@repairshare.be

Rosalie Heens

Inhoudelijk coördinator Repair&Share – rosalie@repairshare.be

Charlotte Vanhoutte

Projectmedewerker Repair&Share – charlotte@repairshare.be

Kim Baert

Medewerker communicatie & projecten Repair&Share – kim@repairshare.be

Lisanne de Gendt

Administratie en financiën Repair&Share en De Transformisten – lisanne@detransformisten.be

Katrien Voet

Inhoudelijk medewerker en inspirator De Transformisten – katrien@detransformisten.be

Caroline Van Peteghem

Communicatie en pers De Transformisten – caroline@detransformisten.be

Sarah Van Riel 

Projectmedewerker Babytheek, lerende netwerken deelinitiatieven – freelance – sarah@detransformisten.be

 

Raad van Bestuur

Karen Schilders – voorzitter
Olivier De Cock
Lotje De Ridder
Jasmin Lauwaert
Veva Roesems
Steven Rommel
Pascaline Mbida
Jan Oelbrandt
Jolien Roedolf
Liesbet Veulemans
Sam Deckmyn

Zij vormen het bestuur van de Personele Unie Repair&Share vzw en De Transformisten vzw